O FITNESS4U.cz

Psal se listopad 2010 a nikdo netušil, jak důležitý milník to bude pro náš budoucí vývoj. Veřejnost a fitness nadšenci se tehdy s doplňky stravy setkávali výhradně v posilovnách, protože internety a sociální sítě také ještě čekali na svůj hlavní vzestup v této oblasti.

Nebylo na co čekat, a tak 2. listopadu se v centru Uherského Hradiště otevřela naše první fitness prodejna. Najednou lidé získali zcela nové možnosti, a to nejen si koupit protein ve své oblíbené posilovně, ale i konečně někde jinde. Někde, kde se jim také dostane dobrých a odborných rad od zkušených a vyškolených profesionálů. Navíc málokteré posilovny nebo sportovní oddíly nabízí sortiment téměř všech druhů značek, kde si můžete sami porovnat produkty a vybrat právě ten svůj. Naše prodejna se od samotného počátku své existence zaměřila nejen na nejprodávanější značky na trhu (Extrifit, Nutrend, Reflex Nutrition…), ale dala možnost i méně známým značkám, které třeba nebyly tolik známé a propagované, ale byly stejně kvalitní.

Tento systém nabízeného prodeje rozsáhlého sortimentu slavil velice rychle úspěch a stoupal na hodnotě. Regály se postupně zaplňovaly, přidělávaly se další poličky a na zemi se dělalo další místo pro obrovské „kýble“. Každý měsíc stoupala návštěvnost prodejny, objednávky se množily a přibývalo spokojených zákazníků.

Jedna věc se ale od počátku otevření do dnešní doby nezměnila. Prodejna je stále vyhledávaná nejen jako místo pro nákup, doplnění zásob suplementů a pomůcek, ale funguje skvěle jako mešita pro lidi se stejným životním stylem. Není nic lepšího, než když se cestou z práce nebo ze školy stavíte v obchodě, kde si se stejným zápalem povykládáte s prodavači, ostatními přítomnými zákazníky, řeknete si novinky na trhu, zrecenzujete své doplňky, jak vám vyhovují a najednou získáváte zcela nové poznatky, které se liší od opakujících se časopisů, odborných knih a dají mnohem více osobních zkušeností z praxe.

Po dvou letech fungování nám již nestačily kapacitní prostory pro naši prodejnu ani sklad a rozhodli jsme se prodejnu přestěhovat o pár desítek metrů dále na Mariánské náměstí, kde působíme dodnes. Dokázali jsme, že i v takovém okrajovém odvětví, jako jsou sportovní doplňky a výživa, se na našem trhu dá úspěšně uchytit, pokud do toho člověk investuje dostatek času, energie a pilně se tomu věnuje.

Když to takhle šlo v Uherském Hradišti, řekli jsme si, proč to nezkusit také jinde. A poloha prstu na mapě ukázala na další destinaci město Zlín. Bývalý Gottwaldov, město s bohatou historií nejen v obuvním průmyslu, ale i co se týče životního fitness stylu. A kde je dostatek pohybu a zdravého životního stylu, tam přece nemůžeme chybět ani my!

Udeřil 13. červenec roku 2015 a další Fitness shop hlásí otevřeno. Skvělá zpráva pro všechny místní, okolní, ale i Zlínem projíždějící fitness nadšence. I zde se těšíme na všechny, kteří se věnují aktivnímu životnímu stylu, rádi sportují, cvičí nebo jen zdravě vaří. 

 • Mariánské náměstí 126
 • Uherské Hradiště
 • 686 01
 • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

 • Po 9:0016:00
 • Út 9:0016:00
 • St 9:0016:00
 • Čt 9:0016:00
 • 9:0016:00
 • So 9:0016:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.